Bądź eko na wiosnę z nowością marki Frosch!

Bądź eko na wiosnę z nowością marki Frosch!

Opublikowany

Ocet to bardzo dobrze znany i skuteczny środek do czyszczenia kuchni i łazienki, który chętnie używany był przez nasze babcie i mamy m.in. do mycia szyb i nadawania połysku szklanym powierzchniom. Marka Frosch opracowała płyn oparty na tym naturalnym składniku. Frosch Octowy środek usuwający kamień to doskonały preparat, dzięki któremu pozbędziemy się kamienia i smug z mydła oraz wody, dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Tradycja od zawsze bliższa naturze

Formuła nowego środka oparta jest na bazie octu i kwasu cytrynowego. Płyn jest nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny dla domowników i środowiska naturalnego. W naszych domach składnik ten był często stosowany do czyszczenia powierzchni w łazience, z którymi radził sobie doskonale, a co bardzo ważne nie powodował alergii i podrażnień skóry. Octowy środek usuwający kamień doskonale sprawdzi się także przy usuwaniu tłustych zabrudzeń z powierzchni kuchennych. Wystarczą dwie nakrętki płynu, zamkniętego w poręcznej butelce z rączką na 5 litrów wody, aby skutecznie poradzić sobie z porządkami w całym domu. Octowy środek zapewnia naturalną i bezpieczną czystość i połysk. 

W okresie wiosennych porządków pacjenci szczególnie często przychodzą do mojego gabinetu z egzemą skóry dłoni wywołaną kontaktem z chemicznymi środkami czyszczącymi. – mówi dr dermatolog Anita Tarajkowska-Olejnik, ekspert marki Frosch. Narażeni są na wysuszające działanie podrażniających preparatów do zwalczania osadów z kamienia czy płynów do mycia okien. W składzie octowego płynu do czyszczenia mamy odpowiednio dobrane składniki aktywne, takie jak kwas octowy. Bardzo ważnym jest by wybierać produkty sprawdzone w kontakcie ze skórą, bezpieczne i oparte w większości składu o aktywne substancje pochodzenia naturalnego - dodaje ekspert.

Bądź eko!

Ekologiczny środek został odznaczony certyfikatem EU EcoLabel, oficjalnym europejskim wyróżnieniem przyznawanym produktom o ograniczonym poziomie wpływu na środowisko. Zawarte w nim składniki są biodegradowalne, a po zużyciu każdą butelkę można na nowo przetworzyć. 

Sugerowana cena detaliczna: 8,50 plnO marce Frosch
Proekologiczna strategia marki Frosch określana jest przez „9 punktów ekologii”, które definiują stosunek jaki firma przykłada do ochrony środowiska naturalnego. Potwierdzeniem najwyższej odpowiedzialności środowiskowej są także liczne certyfikaty, w tym Ecolabel EU, EMAS.

Dystrybutorem produktów marki  Frosch jest firma Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. – filia producenta marki Frosch w Polsce.  Więcej informacji: www.frosch.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logo_frosch_plain.png

grafika | 198 KB

Pobierz
Anita_Tarajkowska-Olejnik.JPG

grafika | 2,94 MB

Pobierz
logo_frosch_druk_spady_plain.pdf

pdf | 289 KB

Pobierz
FROSCH_OCTOWY_SILNY_S_RODEK_USUWAJA_CY_KAMIEN__1000_ML.png

grafika | 411 KB

Pobierz
FROSCH_OCTOWY_SILNY_S_RODEK_USUWAJA_CY_KAMIEN__1000_ML.jpg

grafika | 413 KB

Pobierz
Frosch_9_punktow_ekologii.pdf

pdf | 346 KB

Pobierz

Marka Frosch i wzorcowe rozwiązania ekologiczne na rzecz realizacji idei zrównoważonego rozwoju 

Firma Werner & Metrz, właściciel marki Frosch, to producent ekologicznych środków do czyszczenia i pielęgnacji domu, który zwraca szczególną uwagę na ich wpływ na środowisko naturalne, dbając o jego ochronę.