Frosch Baby wkracza do akcji!

Frosch Baby wkracza do akcji!

Opublikowany

Życie w stylu eko oznacza codzienną troskę o naszą planetę przejawiającą się w każdym aspekcie naszego życia. Pro-ekologiczne podejście to przede wszystkim podejmowanie świadomych i mądrych decyzji konsumenckich oraz wybór artykułów produkowanych z dbałością o środowisko naturalne. Przykładem takich produktów jest wytwarzana na bazie naturalnych składników ekologiczna linia marki Frosch Baby.

Ekorodzice dbając o swoje pociechy wybierają na co dzień naturalną i pro-ekologiczną drogę wychowania – zarówno w odniesieniu do edukacji najmłodszych, organizacji ich codzienności i dbałości o czystość oraz higienę otoczenia w którym dzieci przebywają. 
W myśl tych zasad sięgają po ekologiczną żywność, bezpieczne i stworzone na bazie składników naturalnych środki do prania i czyszczenia oraz sprawdzone artykuły codziennego użytku – stawiając przy tym także na aktywny tryb życia i kontakt z naturą. Wszystko po to, aby od najmłodszych lat uczyć maluchy właściwego zachowania i nawyków jednocześnie chroniąc je od szkodliwych dla ich zdrowia substancji i zanieczyszczeń. 

Beztroska zabawa bez ograniczeń
Dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami, dlatego dotykają wszystkiego co napotkają na swojej drodze. Niestety razem z przedmiotami przenoszone są bakterie, wirusy i pasożyty. Rodzice martwią się wszechobecnymi zarazkami jednocześnie nie chcą stosować środków chemicznych, które często wywołują alergie i podrażnienia. Ta potrzeba wspierania rodziców w ekorodzicielstwie zainspirowała markę Frosch do stworzenia ekologicznej linii produktów dla niemowląt i dzieci przeznaczonych do dbania o czystość i higienę otoczenia, w którym się wychowują. Przykładem jest Frosch Baby Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych, który otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Formuła płynu oparta na naturalnych, bezpiecznych dla dzieci składnikach delikatnie, ale skutecznie radzi sobie z usuwaniem pozostałości mleka, żywności i zanieczyszczeń z butelek, smoczków, zabawek i innych akcesoriów towarzyszących maluchom od pierwszych chwil życia. By zapewnić kompleksową pomoc w walce z zabrudzeniami marka Frosch rozszerzyła linię Baby o kolejne produkty: Płyn do prania, Koncentrat do płukania i Spray do odplamiania ubranek .

Eko-siła naturalnych składników 
Z dbałości o czystość i środowisko, a także bezpieczeństwo dla skóry dzieci i dorosłych, marka Frosch stworzyła produkty bazujące na składnikach naturalnych, takich jak np. rumianek i migdały. Właściwości lecznicze rumianku wykorzystywane są w medycynie oraz kosmetyce od wieków. Posiada cechy przeciwzapalne, bakteriostatyczne i przeciwbakteryjne. Wykazuje właściwości antyseptyczne i stosowany jest do przemywania ran. Na bazie tego niezwykłego zioła, docenianego i wykorzystywanego od wielu lat stworzono Frosch Baby Płyn do prania. Perfekcyjną czystość i świeżość ubranek i kocyków uzupełnia Frosch Baby Koncentrat do płukania, w którym wykorzystano olejek z migdałów. Wyprane w nich rzeczy stają się miękkie i delikatne. Idealnym uzupełnieniem linii jest Frosch Baby Spray do usuwania plam z ubranek dla niemowląt i dzieci – skuteczny, a zarazem łatwy w użyciu dzięki wygodnej aplikacji w sprayu.

Wszystkie artykuły marki Frosch produkowane są na bazie składników, które ulegają biodegradacji. Opakowania powstają z materiałów z recyklingu i można je ponownie przetworzyć. Dzięki ekologicznym produktom stworzonym z myślą o najmłodszych, częste u dzieci brudzenie się w trakcie posiłków i kontakt z otoczeniem przy poznawaniu świata, jest pod większą kontrolą świadomych ekorodziców.

W skład linii wchodzą: 
Frosch Baby Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych, 500 ml / 12 pln
Frosch Baby Płyn do prania, 1500 ml / 22 pln
Frosch Baby Koncentrat do płukania ubranek dla niemowląt i dzieci, 750 ml / 8 pln
Frosch Baby Spray do usuwania plam z ubranek dla niemowląt i dzieci, 500 ml / 12 pln


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

frosch_baby_logo.png

grafika | 126 KB

Pobierz
logo_frosch_baby.pdf

pdf | 3,23 MB

Pobierz
frosch_baby_zabki.png

grafika | 2,62 MB

Pobierz

Ekologiczne dzieciństwo - rozwój i wychowanie dziecka w zgodzie z naturą

Małgorzata Ohme - psycholog dziecięcy