Malinowy ogród w Twojej kuchni 

Malinowy ogród w Twojej kuchni 

Opublikowany

Zachwycają smakiem i zapachem przywołując na myśl pozytywne wspomnienia lata. Maliny, bo o nich mowa, niejednemu z nas kojarzą się z dzieciństwem i wakacjami. Wielu z nas marzy o powrocie do tamtych beztroskich lat i letnich dni przepełnionych malinowymi piknikami i zabawą. Teraz możemy przenieść część tego letniego aromatu do naszych domów, dzięki nowemu ekologicznemu koncentratowi do mycia naczyń - Frosch Malinowy Koncentrat do Mycia Naczyń. Środek skutecznie zadba o czystość i blask naczyń, dodatkowo zamieniając swym subtelnym i przyjemnym zapachem naszą kuchnię w malinowy ogród. 

Wyjątkowe właściwości malin
Formuła koncentratu oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki czemu poza gwarancją bezpiecznego i skutecznego użytkowania, pozwala również chronić nasze otoczenie. Oryginalna receptura opracowana przez markę Frosch sprawia, że przy użyciu minimalnej ilości produktu możliwe jest skuteczne, a zarazem ekologiczne zmywanie z efektem krystalicznie czystych i lśniących naczyń. Koncentrat jest delikatny dla naszych dłoni. 

Maliny od wieków znane są ze swoich leczniczych właściwości. Zarówno ich owoce, jak i liście są stosowane jako lek na obniżenie gorączki. Ponadto mają działanie ściągające, przeciwbakteryjnie oraz przeciwzapalnie. W owocach malin znajdują się kwasy organiczne, pektyny, antocyjany, cukry, lotne związki zapachowe. Oprócz tego obecne jest w nich także bogactwo witamin oraz substancji mineralnych m.in. potas, magnez, wapń, żelazo. 

Owoce malin pomagają nam w zwalczaniu stanów zapalnych, dlatego też zawarte w nich substancje wchodzą w skład tabletek na przeziębienie. Napary z liści malin to naturalny i niezawodny sposób na stany zapalne jamy ustnej i dalszych odcinków przewodu pokarmowego. Dzięki zawartym w nich polifenolom, które aktywnie usuwają wolne rodniki, mają także właściwości przeciwnowotworowe.” – mówi dr dermatolog Anita Tarajkowska-Olejnik, ekspert marki Frosch.

Ekologiczna strona mocy
Ekologiczny koncentrat z ekstraktem z malin gwarantuje naturalne i efektywne mycie naczyń oraz skuteczne usuwanie tłuszczu, a zawarte w nim składniki charakteryzują się wysoką i szybką biodegradacją. Opakowanie produktu wytwarzane jest z tworzywa pochodzącego z recyclingu (tzw. PET), a po zużyciu każdą butelkę można na nowo przetworzyć. 

Sugerowana cena detaliczna: 5,45 PLN
W ofercie marki obok szerokiej linii płynów i balsamów do zmywania naczyń znajdziemy również Frosch Sodowy Koncentrat do Mycia Naczyń o pojemności 500 ml.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FROSCH_MALINOWY_KONCENTRAT_DO_NACZYN__-_PRODUKT_ROKU_2016.png

grafika | 3,38 MB

Pobierz
logo_frosch_plain.png

grafika | 198 KB

Pobierz
logo_frosch_druk_spady_plain.pdf

pdf | 289 KB

Pobierz
frosch_infografika_wlasciwosci_malin.pdf

pdf | 2,18 MB

Pobierz

Frosch Baby wkracza do akcji!

Życie w stylu eko oznacza codzienną troskę o naszą planetę przejawiającą się w każdym aspekcie naszego życia. Pro-ekologiczne podejście to przede wszystkim podejmowanie świadomych i mądrych decyzji konsumenckich oraz wybór artykułów produkowanych z dbałością o środowisko naturalne. Przykładem takich produktów jest wytwarzana na bazie naturalnych składników ekologiczna linia marki Frosch Baby.