Siła naturalnej formuły w nowości marki Frosch - Mydło Marsylskie Uniwersalny Środek Czyszczący

Siła naturalnej formuły w nowości marki Frosch - Mydło Marsylskie Uniwersalny Środek Czyszczący

Opublikowany

Marka Frosch bazuje na naturalnych i ekologicznych składnikach. Tym razem skład opiera się na popularnym mydle marsylskim, które od wieków jest niezawodnym sposobem na nieskazitelnie czyste i pachnące powierzchnie.

Francuska tradycja wytwarzania mydła marsylskiego
Powstanie pierwszej francuskiej manufaktury mydlanej, która uchodzi za początek ewolucji produkcji mydła marsylskiego, datowane jest na 1370 rok. Na przestrzeni wieków mydło z południa Francji zyskało dobrą sławę na całym świecie. W XVI wieku sam Ludwik XIV osobiście sprawował nadzór nad jego produkcją i składem. W 1688 roku nazwa mydła marsylskiego została zastrzeżona wyłącznie dla mydła produkowanego na bazie oliwy z oliwek w rejonie marsylskim. Do dzisiaj mydło to cieszy się ogromną popularnością i jest synonimem francuskiej jakości i niezawodnej tysiącletniej tradycji, która korzysta wyłącznie z naturalnych składników i ma liczne zastosowanie.
Wielowiekowa receptura w ekologicznym wydaniu
Wykorzystanie mydła marsylskiego w składzie produktu czyszczącego zabrudzone i zatłuszczone powierzchnie jest doskonałym sposobem na powrót do naturalnych i sprawdzonych środków myjących, stosowanych także bezpośrednio na skórę. Ponieważ na co dzień pokryta ona jest brudem, kurzem czy potem musi być oczyszczana przy użyciu delikatnych mydeł sodowych, które nie uczulają i nie powodują podrażnień. Bardzo znane, produkowane zaledwie z kilku składników (w tym z oliwy z oliwek) mydło marsylskie stanowi  sprawdzony produkt kosmetyczny, nieszkodzący naszej skórze przy intensywnym stosowaniu. Zatem użycie go w produkcie marki Frosch Mydło Marsylskie Uniwersalny Środek Czyszczący jest bardzo korzystne i idealne dla osób szukających bezpiecznych składników pochodzenia naturalnego - mówi dr dermatolog Anita Tarajkowska-Olejnik, ekspert marki Frosch.
Skoncentrowana formuła - ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie
Frosch Mydło Marsylskie Uniwersalny Środek Czyszczący jako jedyny tego typu produkt na rynku posiada skoncentrowaną formułę, której 30ml (jeden korek) płynu wystarcza na 5l wody. Produkt intensywnie czyści, skutecznie usuwa brud i tłuszcz, nie pozostawiając smug, a jedynie przyjemny zapach oparty na bazie naturalnego mydła marsylskiego. Produkty marki Frosch są ekologiczne, wegańskie i bezpieczne dla ludzi i zwierząt a opakowania wyprodukowane są w 100% z surowców wtórnych.
Frosch - Mydło Marsylskie Uniwersalny Środek Czyszczący<br>Pojemność: 1000 ml<br>Sugerowana cena detaliczna:  8 pln

Frosch - Mydło Marsylskie Uniwersalny Środek Czyszczący
Pojemność: 1000 ml
Sugerowana cena detaliczna:  8 pln

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Ekologiczny sposób na czystą lodówkę. Nowy Frosch Jałowcowy środek czyszczący do lodówek i mikrofalówek to bezpieczny sprzymierzeniec każdej kuchni!

temu

Okres przygotowań świątecznych potraw oraz ich przechowywanie to coroczne wyzwanie w każdym domu. Warto już dziś pomyśleć o przygotowaniu lodówki na ten czas. 
Znamy eko sposób na czyste okna! Marka Frosch zadba o to, aby jesienne porządki były ekologiczne, skuteczne i oszczędne!

temu

Okien nie należy myć w słoneczne dni, ponieważ przez zbyt szybkie wysychanie istnieje większe ryzyko pozostawienia smug na szybie. Unikajmy również mroźnej pogody, gdyż szkło jest wtedy delikatniejsze, bardziej kruche i może pękać. Postawmy na pochmurny, aczkolwiek suchy dzień. Polska, złota jesień to doskonały czas na zadbanie o przejrzystość okien, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się widokiem kolorowych drzew i wpadającymi do naszych domów promieniami słońca.
Świętuj 20-lecie marki Frosch w CH Manufaktura w Łodzi

temu

Już w niedzielę 22 października, w godzinach od 10:00 do 21:00 do Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi odbędzie się coroczny event Frosch EcoDay, który ma na celu promocję proekologicznych zachowań na co dzień. W tym roku marka Frosch obchodzi 20-lat na polskim rynku.
Marka Frosch od 20 lat sukcesywnie wprowadza najlepsze rozwiązania ekologiczne w Polsce

temu

Zdrowie i bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich to priorytet. Myśląc o następnych pokoleniach chcemy chronić planetę, aby i one mogły cieszyć się jak najmniej skażonym środowiskiem. Marka Frosch już od 20 lat zapewnia Polakom ekologiczne produkty na bazie naturalnych składników, a ich opakowania pochodzą z recyklingu.

Marka Frosch od lat wspiera każdą mamę, która pragnie dbać o dom i najbliższych w sposób zgodny z naturą!

Bycie mamą to codzienna troska o rodzinę, a ta przejawia się także w podejmowaniu świadomych i mądrych decyzji konsumenckich oraz w wyborze artykułów produkowanych z dbałością o środowisko naturalne.